literatura do badania

Autor Wątek: literatura do badania  (Przeczytany 109 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylwia1707

• Świeżak na forum
  • *
  • Reputacja: 0
literatura do badania
« dnia: 05 Maj 2019, 09:49:48 »
Przeprowadzam mini prace badawczą na temat królików. Niestety jestem typowo zielona w tym temacie, ale właśnie o to trochę chodzi, żeby nauczyć się coś nowego :) Co prawda badanie przeprowadziłam na królikach hodowlanych ( to była mała hodowla, taka domowa około 10 oswojonych królików). Mój eksperyment polegał na preferencjach królika, został on umieszczony w skrzynce z siankiem oraz bez sianka, w dużej misce z sianem i bez oraz pudełku. liczyłam ile czasu pozostaną w danym obiekcie. Liczyłam na to, że z siankiem bedą siedziały troche dłużej a okazało sie odwrotnie :) trzymane były max 4 min, w drugiej próbie (z siankiem) szybciej wyskakiwały, podejrzewam, że to przez to, że zapoznały się już z terenem i były gotowe do wyścia. No i teraz taki problemmam.. czy znacie może jakąś literature( nie musi być polska) która mi chociaż troche pomoże opisać ten problem badawczy? może coś na temat pamięci przestrzennej, poznawczej? byłabym wdzięczna za wszystkie podpowiedzi.
na dole wstawiam wyniki takie nieopracowane
https://drive.google.com/file/d/1Nr4WUfn0uE12bnuCV33hIxchkQsE4zt7/view?usp=sharing