Autor Wątek: Propozycja zmian na forum  (Przeczytany 1033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roberto

• Wtajemniczony
  • *
  • Reputacja: 0
Propozycja zmian na forum
« dnia: 05 Listopad 2014, 17:18:37 »
Witam jestem od niedawna na forum a już prawie nabawiłem się nerwicy przeglądając tematy za pomocą funkcji Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty.. Chodzi o to, że wchodzi sobie co po niektóry na forum i jedzie po kolei w każdym temacie, który go zainteresuje, podam przykłady wypowiedzi:
- piknę,
- nawet nawet :),
- ciekawe ciekaw piekne króle,
- fajne :D
Ja rozumie kiedy ktoś zachwala ale jak to robi takimi "zdaniami złożonymi" jak podałem przykłady to mnie krew zalewa, że musiałem to czytać i tracić czas. Chciałbym również zauważyć, że takie rozbudowane wypowiedzi pojawiają się przeważnie w kategorii forum " Zdjęcia królików" i myślę, że chodzi tylko o nabicie postów na swoje konto.
Proponuję usunąć naliczanie postów w tej kategorii forum i dać jakieś ograniczenie ilości znaków dla wypowiedzi, może bardziej przycisnąć moderatorów aby takie bujne wypowiedzi po prostu usuwali ;).. A co wy o tym myślicie, może macie inne jakieś pomysły jak to wyplenić

Offline Walth

• Global Moderator
  • Reputacja: 21
    • GG: GG: 4053531
    • Hodowla 531 P
Odp: Propozycja zmian na forum
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2014, 20:58:07 »
Powiedz, kto komu zabroni pisać "zdania złożone" które przytoczyłeś ?
Skoro ma taki poziom IQ to tak pisze i nie można wymagać od takiej osoby więcej.

Po drugie tobie się nie chce czytać a moderator może tak ?
Są tacy, którzy uważają że czarne na białym nie jest czarne.

www.hodowla531p.cba.pl

Offline Jerzy

• Stały bywalec
  • Reputacja: 18
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Listopad 2014, 22:23:00 »
Roberto nie jesteś odosobniony w swoich spostrzeżeniach. Też przeżyłem podobny szok na początku. Zakup byle jakiego królika na targu musi być poparty obfotografowaniem go ze wszystkich stron, powiedzeniem, że to moje (twój byłby gdybyś go wyhodował, nie kupił) i zachętą: komentujcie. To jest forum młodzieżowe i to jest jego "smaczek".

Offline zboniek

• Bywalec
  • **
    • GG: GG: 6527578
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Luty 2015, 13:41:24 »
Mam propozycję co do funkcji ,,Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty." czy jest możliwe oznaczenie poszczególnych tematów jako przeczytany?

Offline Jacobek

• Administrator
  • Reputacja: 50
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Luty 2015, 14:41:24 »
Mam propozycję co do funkcji ,,Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty." czy jest możliwe oznaczenie poszczególnych tematów jako przeczytany?

jest taka możliwość. Wystarczy, że wejdziesz w stronę po kliknięciu w link "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" i masz po prawej stronie checkboxy, które należy zaznaczyć a następnie wcisnąć przycisk Ustaw jako przeczytane.

Offline zboniek

• Bywalec
  • **
    • GG: GG: 6527578
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Luty 2015, 20:29:47 »
Niestety u mnie nie ma po prawej stronie checkbox jest tylko oznaczenie ostatnia wiadomość. I nie ważne czy  zaznaczę ,,zaznacz jako nieprzeczytane" to i tak znikają wszystkie wiadomości. checkbox jest tylko w moich prywatnych wiadomościach.