Autor Wątek: Nowe Konta  (Przeczytany 3490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacobek

• Administrator
  • Reputacja: 50
Odp: Nowe Konta
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Lipiec 2014, 21:36:44 »
@rozdraznony, witaj na forum. Zacznę od tego, że jeszcze nie tak dawno bo rok temu wprowadziłem weryfikacje obrazkową przy rejestracji i od tej pory - jak informują statystyki - udało mi się zatrzymać 352026 spamerów(oczywiście ponad 95% to zwyczajne boty). Dzięki temu ograniczyły się w znaczącym stopniu fikcyjne konta. Prawie wszyscy rejestrujący się goście przechodzą ten proces bez problemu. W Twoim przypadku musiało być coś nie tak - IP zostało zaznaczone jako spam i dlatego nie przeszedłeś do dalszej fazy rejestracji. Właśnie kilka minut temu wysłałem e-mail z prośbą o potwierdzenie konta. Po potwierdzeniu już powinno być ok. Pozdrawiam

witam

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Luty 2015, 13:06:30 »
Witam . Mam również ten sam problem co kolega 2 posty wyżej a mianowicie nie dostałem potwierdzenia adresu e-mail i nie mogę dokonać pełnej rejestracji konta . Proszę o pomoc, Patryk5.2.8

Offline Jacobek

• Administrator
  • Reputacja: 50
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Luty 2015, 16:46:06 »
Witam . Mam również ten sam problem co kolega 2 posty wyżej a mianowicie nie dostałem potwierdzenia adresu e-mail i nie mogę dokonać pełnej rejestracji konta . Proszę o pomoc, Patryk5.2.8

konto zatwierdzone. Pozdrawiam

Offline Patryk5.2.8

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Luty 2015, 23:09:25 »
Dzięki bardzo . Pozdrawiam