Pokaż wiadomości - KrólikGrześ

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - KrólikGrześ

Strony: [1]
1
Królicze Pogotowie / Ropienie oczu?
« dnia: 18 Marzec 2019, 16:48:39 »
Witam moim króliką wyszły takie jakby ropnie na oczach po sobotnim przesypaniu ściółki środkiem Lubisan Sucha dezynfekcja (tak mi się wydaje bo wcześniej tego nie widziałem ) czy to możliwe że mają jakieś uczulenie czy to początek jakiejś choroby lub co innego ? Jak sądzicie co z tym robić ?

2
Królicze Pogotowie / Wzdęcia szybka reakcja
« dnia: 12 Marzec 2019, 20:56:01 »
Witam . W dniu dzisiejszym podałem 6 tygodniowym samiczką odpadki z kapusty pekińskiej (te takie końce białe) i po około 2 godzinach zauważyłem że króliki mają wzdęte brzuchy . Od razu podałem espumisan dla niemowląt w dawce 0.2 ml na szt. Do pyszczka .Oczywiście resztki kapusty zabrałem i mieszankę w karmidłach też .Teraz mają dietę sianko i woda z acidomidem . Zobaczę rano co i jak mam nadzieję że wyjdą z tego bo trochę ich szkoda .

3
Szczepionki / Pestorin mormyx 6 tygodniowe królice
« dnia: 08 Marzec 2019, 20:35:01 »
Witam. Jestem tu nowy więc proszę z góry o wyrozumiałość . Posiadam w swojej hodowli 4 królice .1 "najstarsza" ma
 około roku. Została dopuszczona 02.0 3.19 i w tym samym dniu kupiłem pięciotygodniowe 3 samiczki BOS. Czy tejże " młode"  króliki mogę już zaszczepić "pestorinem" czy wstrzymać się do osiągnięcia przez nie 12 tyg. ( Tak wyczytałem w internecie) . Czy ktoś stosował taką praktykę przedwczesnego szczepienia ??? Z góry dziękuję ZA pomoc.

4
Targ / Poszukuję samca p
« dnia: 07 Październik 2018, 18:20:10 »
Jestem zainteresowany kupnem samca dla mojej samiczki najlepiej jak by to był FB lub BOS nie musi mieć rodowodu . Okolice Obornik Śląskich .

Strony: [1]