Królicza Nora - lista gier

Królicza Nora

You don't meet post requirements to play.
Nazwa gry Mistrz
!!! HOT !!! Hodowla Królików

Gra, w której prowadzisz hodowlę królików. Musisz przede wszystkim dbać o ich bezpieczeństwo i prawidłowe rozmnażanie. Spraw, by na planszy pojawiało się jak najwięcej królików. Pamiętaj o rozmnażaniu tylko samic (nie dopuszczaj samców do samców). Uważaj na spadające meteoryty i pastucha, który... razi prądem.
Pokaż najwyższe wyniki
*****

Brak jakichkolwiek rekordów.
Bilard

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej gry. Klasyka sama w sobie! Bądź najlepszy na naszym forum i bądź mistrzem stołu bilardowego! Zagraj już teraz!
Pokaż najwyższe wyniki
*****

mati
9810
Dolphindash

 Dolphin Dash to bardzo emocjonująca gra flashowa, która przyniesie ci dużo wrażeń, gdy będziesz starać się uzbierać jak najwięcej monet pod wodą. Ten delfin naprawdę wie, jak pływać, zobacz, jak porusza się w morzu. Są też kapsułki, które możesz zbierać od czasu do czasu - sprawią, że delfin natychmiast urośnie. Zdobędziesz idealny wynik, jeśli uda ci się uzbierać wszystkie monety w jednej linii. Gra kolorowa i wesoła.
Pokaż najwyższe wyniki
*****

Sebas1075
92394
Jaki to numer?

Posiądź super umiejętność zapamiętywania odpowiednich kombinacji liczbowych i pobijaj rekordy! W tej grze liczy się również szybkość oraz bystrość! Do gry używaj tylko strzałek oraz... szarych komórek :) Powodzenia!
Pokaż najwyższe wyniki
*****

emil25
223
Kolorowe Bąble

Świetna gra z serii gier Bąbelkowych. Twórz określoną formę na ukazanym po lewej stronie schemacie.
W tej grze musisz dopasować kolory bąblów do ich kolorowych odpowiedników. Poruszaj strzałkami oraz do wystrzału Bąbla użyj spacji.
Pokaż najwyższe wyniki

norbert072
13150
Królicze puzzle

Przeciągaj za pomocą myszki puzzle i ułóż obrazek przedstawiający bardzo ładne króliki

This game doesn't support highscores
Króliczy golf

Gra naprawdę wciągająca! Zmierz się z wieloma poziomami i polami do gry w golfa! Tym razem będziesz musiał uzbierać jak najwięcej jajek wielkanocnych, ale nie zapominaj że cel jest tylko jeden a więc wbicie piłeczki do dołeczka! Królik Ci w tym napewno pomoże.
Pokaż najwyższe wyniki
*****

Brak jakichkolwiek rekordów.
Królik i jaja

Wielkanocne króliki nie mają łatwo. Czeka ich dużo niebezpieczeństw podczas zbierania wielkanocnych jaj. Pomóż im w uzbieraniu jak najwięcej wielkanocnych jajek. Do roboty!
Pokaż najwyższe wyniki

Brak jakichkolwiek rekordów.
Obroń zamek

Twój zamek jest oblężony! Musisz obronić swój zamek przed atakującym wrogiem. Rusz głową i pozbądź się wrogów. Za każdego przeciwnika otrzymujesz punkty, za które możesz rozbudowywać swoją twierdzę. Za zniszczonych przeciwników możesz otrzymać dużo pieniędzy które inwestuj w ulepszenie zamku i broni. Sterowanie przy pomocy myszy i SPACJI - przeładowanie broni.
Pokaż najwyższe wyniki
****

Karola
54
Pac-Man

 Gra przenosi nas do labiryntu, gdzie naszym zadaniem jest wyjadanie białych kulek i unikanie złośliwych duszków. W Pac-Man od czasu do czasu pojawia się premia w postaci owoców, natomiast spożycie większej białej kulki pozwala na zjadanie duszków - stają się one wtedy "przestraszone". Sterowanie strzałkami. Uwaga! WCIĄGA!
Pokaż najwyższe wyniki
*****

Jacobek
5500
Sajmon Mówi!

Powtórz to co Sajmon ma Ci do przekazania. Ale uważaj, nie możesz pomylić nawet jednego ruchu co do kolejności bo gra będzie skończona! Jak dużo jesteś w stanie zapamiętać? Nie czekaj i przekonaj się już teraz!
Pokaż najwyższe wyniki
***

norbert072
31
Ubij królika!

Gra "Ubij królika" to kontrowersyjna gra w której wcielasz się w rolę... młotka! Twoje zadanie jest proste. Ubić jak najwięcej królików w jak najkrótszym czasie. Spróbuj swoich sił jak królikozabójca!
Pokaż najwyższe wyniki
*****

Maciek
48
Uciekający grzybek

Do świata radości i wiecznego szczęścia gdzie panuje harmonia i zgoda z naturą, gdzie wiśnie i kalarepy spadają z nieba nastąpiło apogeum i zaczęła się walka o przetrwanie! Pomóż zielonemu grzybkowi przetrwać ten kataklizm przed ciągle zagrażającymi warzywami i potworami! Staraj się jak najdłużej utrzymać grzybka myszką, a zostaniesz mistrzem! Do dzieła!
Pokaż najwyższe wyniki

Brak jakichkolwiek rekordów.
Wiedźmowe Bąbelki

Wiedźmowe bąbelki - to gra, podczas której wystrzeliwujesz różnokolorowe kulki na górę planszy. Trzy stykające się w tym samym kolorze, obok siebie, znikają. Jeśli pozbędziesz się jakiegoś koloru kulki z planszy, to już nigdy się on nie pojawi i będziesz grać wyłącznie pozostałymi bańkami.
Pokaż najwyższe wyniki

Brak jakichkolwiek rekordów.
Wielkanocna odkrywanka

W tej grze musisz zmierzyć się z niełatwym zadaniem. Twoim zadaniem jest odkrywanie kart z ich odpowiednikami. Karty czyli jajeczka tylko że inaczej pokolorowane!
Pokaż najwyższe wyniki

Brak jakichkolwiek rekordów.
Wielkanocne różnice

Czy potrafisz znaleźć pięć różnic na obrazkach? Zagraj online w tą wielkanocną grę! gra ciekawa i kolorowa
Pokaż najwyższe wyniki

Brak jakichkolwiek rekordów.
Zabójczy ogrodnik

Jesteś Walkiem, który troszczy się o jak najlepsze plony w swoim ogrodzie. Jeśli chcesz aby Twoje rośliny rozwijały się odpowiednio oraz miały warunki do wzrostu musisz zmagać się z różnymi rodzajami robaków, owadów oraz insektów.
Będziesz mógł używać trzech rodzajów spray'ów dzięki którymi pozbędziesz się uciążliwego robactwa w Twoim ogrodzie.
Ale pamiętaj! Na każdego robaka działa inny środek! Jeśli użyjesz złego środka dla robaka będzie to tylko chwilowe ogłuszenie i możesz się na nim skuć! Dodatkowo zbieraj inny ekwipunek - życia i dodatkowe punkty. Poruszanie: strzałkami, strzał "A"
Pokaż najwyższe wyniki
*****

norbert072
6830
Zbieraj jajka

Zbieraj jajeczka do koszyczka! wesołych świąt!
Pokaż najwyższe wyniki

Brak jakichkolwiek rekordów.

Królicza Nora - najlepsze centrum rozrywki

Ostatnie punkty

Gracz Karola zdobył 54 punktów w grze Obroń zamek
28 Sierpień 2013, 13:54:55
Gracz Macio1234 zdobył 75405 punktów w grze Dolphindash
25 Sierpień 2013, 21:44:48
Gracz Zbysio94352 zdobył 8643 punktów w grze Bilard
20 Sierpień 2013, 19:53:28
Gracz Karola zdobył 7 punktów w grze Obroń zamek
19 Sierpień 2013, 16:09:12
Gracz pietrek19999 zdobył 8964 punktów w grze Bilard
19 Sierpień 2013, 09:59:10

Czy wiesz że...

norbert072 jest mistrzem w gre Sajmon Mówi! najdłużej? Spróbuj Go pobić!
Naszą najpopularniejszą grą jest Bilard, grałeś już w nią?
gracz norbert072 ma najwięcej mistrzostw Króliczej Nory?
Mamy 18 gier specjalnie dla Ciebie w które możesz zagrać?

Aktywni użytkownicy w Króliczej Norze

Powered by: SMF Arcade 2.5 RC1 © Niko Pahajoki 2004-2009