Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Królicze Pogotowie / Odp: Dziwny guzek?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia Wczoraj o 21:42:57 »
Ok to jutro z rana postaram się zrobić i wstawić zdjęcie.
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Królikarz95 dnia Wczoraj o 19:57:47 »
Jeśli to rośnie to może to być ropień i przebicie tego raczej nie pomoże. Najczęściej konieczne jest operacyjne usunięcie a to kosztuje. Bez zdjęcia ciężko coś powiedzieć, a lepiej dowiedzieć się wstępnie tutaj niż jechać do weta i płacić za wizyte.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia 14 Grudzień 2017, 21:41:33 »
Przepraszam że teraz dopiero odpisuje. Co do guzka to na początku wyglądało że pomału się to zabliznia jednak dziś sprawdziłam i prawdopodobnie zebrała się pod tym jakby strupkiem ropa bo jak naciskam to jest lekko miękkie oprócz tego samiczka je,biega i nie widać nic niepokojącego mam maść którą właśnie ściąga ropę dał mi to wet dla małego kociaka co nabił sobie guza i też zebrała się ropa jednak boję się czy to nie zaszkodzi samicy.I raczej jutro jeśli uwinę się wcześniej to udam się do weta lub w sobotę na spokojnie podjadę z nią aby zobaczył co to dokładnie jest.Mam nadzieję że wystarczy spuścić tą ropę i wyczyścić ranę,pewnie bez antybiotyku się nie obejdzie no ale cóż.Jak co to postaram się dodać jutro zdjęcie bo może ktoś wie od czego to mogło powstać i dam znać co powie wet. :-\
4
Rozród / Odp: Podobne pochodzenie co robić?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia 14 Grudzień 2017, 21:12:44 »
Przepraszam że dopiero teraz odpisuje. No cóż mój błąd że nie spojrzałam dokładniej na rodowód ale na szczęścia nie jest to sytuacja bez wyjścia chciałam kupić 2 samiczki i samczyka i tak będę musiała teraz zrobić mam 2 wyczajonych hodowców z którymi już rozmawiałam oba mają króliki z zagranicznym pochodzeniem i numery nie powtarzają się, jednak jeden hodowca ma samiczkę z wyceną i bardzo chciałabym od niego kupić jednak bardzo trudno się z tym panem dogadać. :-\.No cóż będę próbować ;)
5
Choroby / Odp: Kokcydioza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eliza dnia 13 Grudzień 2017, 23:14:40 »
Acidomid lub ocet jabłkowy.To praktycznie ten sam skład.A ocet jabłkowy dostane się w każdym spożywczym
6
Poidła / Odp: PęknięTy kafel
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bartek_944 dnia 13 Grudzień 2017, 18:01:43 »
kup  sobie normalne poidełka, raz że  woda  będzie cały czas  czysta wygląda to  estetyczniej
7
Poidła / PęknięTy kafel
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sirlord dnia 13 Grudzień 2017, 17:01:24 »
cześć
Dzisiaj rozwalił się na dwie części kafel, który służył jako poidło.
Wiecie może czym to można skleić żeby króliki mogły z tego pić?
8
Targ / Odp: Sprzedam Kalifornijski Czarny samce (dolnośląskie)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dalhi dnia 12 Grudzień 2017, 12:30:35 »
Punkty odjęte za wagę? Wyglądają na drobne sztuki, strzelam na okolice 3,5 kg jeżeli się nie mylę, czego oczywiście nie mogę być pewien, to nadają się na pasztet a nie do zakacania samic. Mnożyć najładniejsze i najzdrowsze sztuki, reszta do garnka.
Pozdrawiam.
9
Targ / Sprzedam Kalifornijski Czarny samce (dolnośląskie)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maciek dnia 11 Grudzień 2017, 13:55:59 »
Sprzedam samce KC po ocenie sędziowskiej w Broniszach. Samce ocenione na 94pkt.
Zdjęcia na olx https://www.olx.pl/oferta/kroliki-krolik-kalifornijski-czarny-CID757-IDqI2IZ.html
Lokalizacja Oborniki Śląskie
10
Choroby / Odp: Kokcydioza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gk21 dnia 11 Grudzień 2017, 08:55:36 »
na kokcydioze polecam profilaktycznie zakwaszacz ACIDOMID
Strony: [1] 2 3 ... 10