Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Budowa klatek - porady / Odp: Zaczynam od zera!!! Budowa klatki 9 komorowej!!!!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arko30 dnia Wczoraj o 21:47:08 »
Dzisiaj miejsce zrbione i zaczynam budowę.! Nie wiec jak wyslać fote.
2
Zdjęcia królików / Odp: Hodowla Królików Rasowych 592-P
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dani18 dnia Wczoraj o 20:33:15 »
Samczyk BOS z Kwietnia

Kilka Samicze i Samców FBN z Lutego i Marca

2 młode z 14 szt z września

Hodowla 592-P posiada na sprzedaż 3 samczyki BOS z marca i kwietnia cena 150-100 zł
3
Wystawy / Odp: VII Mazowiecka Wystawa Królików Rasowych 2017
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zazon dnia Wczoraj o 19:02:40 »
A skąd masz takie informację?
I podobno to wygram w totolotka .
4
Choroby / Odp: Dziwne odgłosy podczas oddychania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eliza dnia 17 Październik 2017, 19:49:41 »
Byłyśmy u weta.Zapalenia płuc nie ma.Wszystko ok.Tylko katar w nosku stąd te dźwięki. Dostała lekarstwo,mam podawać witaminy.Powinno być dobrze.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia 17 Październik 2017, 08:50:22 »
A czy królik przebywał u poprzedniego hodowcy na dworze bo jeśli tak to mi wygląda na zapalenie płuc,przez co królik może mieć mokry nos. Niestety ale ja też mam podobnie,kupiłam samczyka który długo do mnie jechał i teraz ma zasmarkany nos,kicha i troche charczy. Przeniosłam go do cieplejszego pomieszczenia i jak na razie dostaje witaminy na wzmocnienie ale jeśli mu to nie przejdzie do konca tygodnia to wet i pewnie antybiotki. Wiec życze ci powodzenia. :)
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dawidienko dnia 17 Październik 2017, 08:22:05 »
 A oczy OK? Zaspane?
7
Choroby / Dziwne odgłosy podczas oddychania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eliza dnia 16 Październik 2017, 21:41:57 »
Jak w temacie.Dzisiaj zakupiłam samiczkę 2 m-ce. Już podczas podróży z nią zauważyłam dziwne odgłosy.W domu też.Takie jakby chrumkanie podczas oddychania,jakby jej coś grało w gardle.Nie mam bladego co to może być.Hodowca twierdził,że jest zdrowa i że nic takiego u niej nie zauważył. I jak po mojemu to ma trochę mokry nos.
8
Młode króliczki / Odp: Ciaza, porod, młode
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pomocy! dnia 16 Październik 2017, 19:51:47 »
Dziekuje
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Królikarz95 dnia 16 Październik 2017, 12:53:18 »
Młode oddzielić od samicy. Nie będzie karmić dwóch miotów. Jeśli masz dużą klatkę to najlepiej przedziel ją na pół, aby nie zmieniać tym 4 tygodniowym miejsca bo mogą paść ze stresu zwłaszcza jeżeli są tak młode. Tym starszym kup granulat i tylko to im podawaj + woda bez siana. Na przyszłość sprawdź płeć królików i ich wiek.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia 16 Październik 2017, 10:00:46 »
Moim zdaniem nalepiej oddziel te pierwsze maluchy od matki i tych nowonarodzonych. Powinno się poczekać z odsadzeniem maluchów ale te 4 tyg.dadzą już rade bez matki niż drugie. I przede wszystkim zapewni teraz spokój samicy i dużo jedzenia.
Strony: [1] 2 3 ... 10