Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Nasze klatki / Odp: Moje klateczki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia Dzisiaj o 19:44:45 »
O niezle mnie zdziwiłeś. Naprawde ładnie wyszło. No,no.  :). A tak z ciekawości bo marzą mi się takie klatki ile wyszło ci za wszystko? :)
2
Żywienie / Odp: Jaka słoma?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eliza dnia Dzisiaj o 19:37:31 »
Żytnia to na logikę,króliki żyta nie jedzą, a w łodygach są podobne składniki co w ziarnie.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia Dzisiaj o 19:30:36 »
Ja żytnią nie ścieliłam to ci nie doradze. Tak jak mówiłam mam z pszenicy i jak na razie jest ok.Więc sądze że jęczmienna nie zaszkodzi. Zobacze jak zbierzemy ;). Ale to dopiero za kilka tygodni.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Haldex dnia Dzisiaj o 19:01:10 »
A czemu żytnia miała by odpaść ja praktycznie od początku scielę żytnią i jest dobrze
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eliza dnia Dzisiaj o 18:57:50 »
I jak maluchy,takie dwu tygodniowe podjadają to nic im nie jest ? Ale żytnia to chyba całkiem odpada?
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia Dzisiaj o 18:56:21 »
Mi też pasuje uzupełnić słome bo mi się kończy. Miałam z pszenicy a teraz tata powiedział że zbierzemy z jęczmienia bo jest blisko domu.  ;)
7
Zdjęcia królików / Odp: Moja hodowla-Nika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia Dzisiaj o 18:50:46 »
Dzięki ;).Maluchy są po samcu czystorasowym i samicy też zajęczak maści mahoń. zdjęcie tatusia jestw wątku "tak z nudów" a mama została sprzedana.I tak ten biały to też zajęczak chyba gdzieś w pokoleniach musiał być biały zajęczak. ;) :)
8
Młode króliczki / Odp: Mały królik nie chodzi na tylne łapy.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Haldex dnia Dzisiaj o 18:24:41 »
Być może, że samica stanęła na niego w gnieździe i coś mu złamała w kręgosłupie.
9
Zdjęcia królików / Odp: Moja hodowla-Nika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Haldex dnia Dzisiaj o 18:23:26 »
Fajne króliczki  ;) A to po jakich rodzicach te małe zajęczaki? Ten biały to jest też zajęczak?
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Haldex dnia Dzisiaj o 18:21:24 »
Bez obaw, nic im nie zaszkodzi, chyba że będzie zakurzona, ale jak tegoroczna to bedzie dobrze
Strony: [1] 2 3 ... 10