Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Choroby / Odp: Zesztywnienie nogi u królika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eliza dnia Dzisiaj o 22:56:39 »
Sprawdź mu, może go coś ugryzło i boli ,może sobie zwichnął,skręcił,spróbuj delikatnie wymasować,przemacać to może odkryjesz przyczynę
2
Choroby / Zesztywnienie nogi u królika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rafał hodowca królików dnia Dzisiaj o 20:58:15 »
Witam
Wczoraj zauważyłem, że mój samiec NB ma zesztywniały jeden skok i ma problemy z chodzeniem. Miał ktoś taki przypadek, co robić?
3
Choroby / Odp: krolik kicha
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Haldex dnia Dzisiaj o 11:25:54 »
Jednak ją zabiję bo jest już mocno wyeksploatowana, w końcu miała 4 mioty praktycznie pod rząd.
4
Ogólnie o królikach / Odp: Sprzedaż królików
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Haldex dnia Dzisiaj o 11:23:59 »
Mogą być razem
5
Ogólnie o królikach / Odp: Co lepiej kupic?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Haldex dnia Dzisiaj o 11:22:50 »
Ja na twoim miejscu wybrałbym związek ;)
6
Nasze klatki / Odp: Początek Hodowli moje klatki:)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rafalski dnia Dzisiaj o 09:41:41 »

znalazłem wolny czas i zrobiłem to w 10godz:)
obecnie posiadam tylko wjs
nb okazały się niewypałem wielkim

Dodane: Dzisiaj o 09:43:33

7
Choroby / Odp: krolik kicha
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia Wczoraj o 17:03:09 »
Może udaj sie z nią do weta bo u mnie ostatnio przegrzała się samiczka i też ciekła jej biała maz i zadzwoniłam i on dał mi antybiotyk do wody  za 15 zł i jej przeszło. Jeszcze czasem kichnie i ma wilgotny lekko nosek ale jest owiele lepiej. Chyba jeszcze raz zadzwonie i sie dopytam czy jej jeszcze cos podać. Pieniadze nie duże a co szkodzi spróbować ;)
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia Wczoraj o 16:58:30 »
Dołacze się do pytania powyżej . Bo ja też mam jeden miot w którym jest 4 samce i 2 samiczki w wieku 2,5 miesiąca i drugi co za 2 tyg.bedzie miało 2 miesiace i tam jest 2 samce i 6 samiczek . I jedna samiczka zostanie z 1 miotu za niedługo sprzedana. I chce połączyć tą jedną samiczke z resztą samiczek z 2 miotu a samce też chce dać razem  tylko nie wiem ile mogą być ze sobą aby się nie wykastrowały :-\. Czy mogą być samce razem do momentu gdy z 1 miotu skończą 3,5 miesiąca?
9
Ogólnie o królikach / Odp: Co lepiej kupic?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nika dnia Wczoraj o 16:46:52 »
Tak jak już napisał holdex nie chce zmieniać na inną rasb o ta jest naprawde ciekawa i już mam nawet hodowce z który chce jakby ze mną współpracować. Po drugie chce się zapisać do związku i już dzwoniłam się dopytać co i jak. I teraz opisze może z czym dokładnie mam problem bo jesli zapisze sie do zwiazku w tym miesiacu to już w wrzesniu bede należec. I tak na razie mysle że dokupie jeszcze samczyka do tej samiczki co już mam i jak na razie bede już miała jedną rase z głowy a drugą przygotuje sobie może w listopadzie. I w skrócie samczyk czy zwiazek a tylko jedno moge wybrać? Dodam że nie pomaga fakt że za niedługo i to ograniczy jak na razie mój budżet.

Dodane: Wczoraj o 16:49:34
Poprawiam mój błąd że za niedługo szkoła i to mnie ograniczy.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez królikiwlkp dnia Wczoraj o 14:17:13 »
To po czekam i sprzedam je na wiosnę, ale dopuściłem jeszcze samice i nie mam tyle klatek żeby później te rozdzielić i jeszcze tamte które mi się urodzą, a czy mogę później ze sobą niespokrewnione króliki do jednej klatki włożyć jeżeli różnica wieku między nimi będzie jakieś 2 miesiące i kiedy rozdzielić te króliki na samce i samice, i czy samce muszę każdego do innej klatki, czy mogą trochę razem posiedzieć.
Strony: [1] 2 3 ... 10