Autor Wątek: Moja hodowla-Nika  (Przeczytany 566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nika

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 10
Moja hodowla-Nika
« dnia: 22 Lipiec 2017, 17:01:02 »
Cześć wkońcu udało mi się zrobić kilka zdjęć z mojej małej hodowli ;D. Chce w tym wątku zamieszczać informacji i zdjęcia mojej hodowli i postępach w niej :D. Więc tak na początek kilka zdjec maluchów z tego roku. Niestety przez mój stan zdrowia jak na razie nie będe powiekszać zbytnio hodowli :-\. Jak tylko będzie lepiej będe chciała to nadrobić. Dlatego w tym roku miała tylko 3 miotu jednak tylko 2 udane. Oto rezultat. ;)
Na początek maluchy 2 miesięczne rasy zajęczak. Z tego miotu planuje zostawić samiczke z 1 zdjęcia a reszta jest na sprzedaż.

I oto 2 miot z 6 czerwca lub 7.Małe barany francuskie było14 maluchówz których  zostało 10. Jak się  odchowają to też planuje zostawić samiczke maści srokacz hawana a jak nie będzie to madagaskar.

I jak na razie tyle. W najbliższym czasie planuje kupić jeszcze samice zajęczak z rodo.i zbudować klatkę,materiały są już kupione więc pasuje jeszcze tylko znaleść czas. Dziękuje za poświęcony czas ;),także piszcie komentujcie.
Ps. Przepraszam za błędy itp.ponieważ piszę z telefonu.
Hoduje Barany Francuskie oraz Zajęczaki jednak czas pokaże co dalej się rozwinie :)

Offline Haldex

• Stały bywalec
  • Reputacja: 6
Odp: Moja hodowla-Nika
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipiec 2017, 18:23:26 »
Fajne króliczki  ;) A to po jakich rodzicach te małe zajęczaki? Ten biały to jest też zajęczak?
...Hodowla królików moją pasją...

Offline Nika

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lipiec 2017, 18:50:46 »
Dzięki ;).Maluchy są po samcu czystorasowym i samicy też zajęczak maści mahoń. zdjęcie tatusia jestw wątku "tak z nudów" a mama została sprzedana.I tak ten biały to też zajęczak chyba gdzieś w pokoleniach musiał być biały zajęczak. ;) :)
Hoduje Barany Francuskie oraz Zajęczaki jednak czas pokaże co dalej się rozwinie :)

Offline eliza

• Aktywny hodowca
  • Reputacja: 16
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sierpień 2017, 22:43:59 »
 :) :) :)

Offline Nika

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Sierpień 2017, 16:39:08 »
Witam :) oto nowa akutualizacja.
Barany Francuskie mają 2 miesiące i są na sprzedaż jeśli jest ktoś zainteresowany to więcej na priv. Dodam że maluchą już opadły uszy i robi im się ładna korona.
Nowy wykot a zarazem ostatni w tym roku. W gniezdzie prawdopodobnie jest 3-4 młode,dokładnie nie wiem bo mamusią jest agresywna i nie ryzykowałam. Maluchy to mieszańce i chyba wszystkie czarne po samcu.

Dodane: [time]30 Sierpień 2017, 16:44:38[/time]

Dodane: 30 Sierpień 2017, 16:49:53
I na koniec samiczka która została zakupiona do stada. Ma 2 miesiące i jest rasy zajęczak.
Dodam jeszcze tylko że może w tym tygodniu uda mi się kupić barke BF. Ale nie chce zapeszyć. Dziękuje i zapraszam do komentowania.
Ps. Przepraszam za wszystkie błedy. :)
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2017, 16:49:55 wysłana przez Nika »

Offline eliza

• Aktywny hodowca
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Sierpień 2017, 22:29:17 »
Fajne :) szczególnie zajęczaki mi się podobają.Daj jakieś oddzielne wyraźne zdjęcie tego białego,bo nie widziałam jeszcze takiego.Ciekawy jest :)
Ja też się muszę pochwalić.Skusiłam się na rasowe wreszcie i zakupiłam parkę karzełków  z metrykami.Samczyk 6 mcy a ma tylko 800 gram :) Teraz już wypada do związku się zapisać :)

Offline Nika

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Sierpień 2017, 11:34:55 »
Niestety białe zostały już sprzedane i zostały tylko mahoń. Jednak mam 2 zdjęcia co zrobiłam na pamiątke :)
Mi jeszcze zostało kupić samczyka z rodo.czarnego podpalanego do tej samiczki co została zakupiona ale to dopiero jak ogarne w klatkach maluchy. A do związku też mam się zapisać miałam w tym roku ale chyba zapisze się początkiem stycznia i odrazu zapłace składke na cały rok. I oczywiście tobie gratuluje i życze powodzenia w hodowli tych olbrzymów ;D ;). Dodam że jak kogoś to interesuje to postaram się aktualizować wątek co 2 tygodnie w piątek lub sobote no chyba że będzie coś nowego to na bieżąco dodam info. :D

Offline eliza

• Aktywny hodowca
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Sierpień 2017, 17:24:29 »
Zajęczaków to chyba białych nie ma,tylko albinoski Ci się urodziły ?
Fajne,zaje....ste ;)

Offline Nika

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Sierpień 2017, 17:31:53 »
Dziękuje  ;D.Są białe zajęczaki jednak trudno spotkać z tą maść a co dopiero z rodo.dlatego wolę mahoń i czarne podpalane z 2 powodów.Po pierwsze łatwiej spotkać a po drugie można łączyć je kolorystycznie bo pytałam się w kilku związkach.Dodam że mają fajny charakter taki spokojny i bardzo przywiązują się do właściciela. :) ;D

Nnika

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Wrzesień 2017, 11:29:55 »
Aktualizacja. Oto nowe nabytki.
Samczyk BFHs z rodowodem.

Samica BFHs z rodowodem

Młode mieszańce które już wypełzają z gniazda. Jednak jest sześć a nie 3-4 jak myślałam. :)

Offline Przemek1512

• Wtajemniczony
  • *
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Wrzesień 2017, 13:01:41 »
Witam super króliczki, w jakim wieku kupiłaś tą parę baranó? :D

Offline Nika

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Wrzesień 2017, 20:38:20 »
Dziękuje samica samica jest z połowy czerwca a samczyk z kwietnia.

Offline Mistrzu994

• Świeżak na forum
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Wrzesień 2017, 18:40:34 »
Super hodowla

Offline Nika

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Wrzesień 2017, 18:29:38 »
Nowa aktualizacja. Młode mieszańce. Strasznie zadziorne ;D. Przepraszam za jakość .
Jeśli ktoś chce moge dodać zdjęcia nowych klatek. ;)

Offline RaDag

• Wtajemniczony
  • *
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Wrzesień 2017, 10:32:17 »
Ale bryśki, małe :D świetne

Ja poproszę klatki ;)