Autor Wątek: Co sądzicie o tych rasach?  (Przeczytany 236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nika

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 10
Co sądzicie o tych rasach?
« dnia: 07 Kwiecień 2017, 19:15:34 »
cześć teraz hoduje BF ale bez rodowodu i mieszańce :).W przyszłosci chce zainwestowac w czysto rasowe BF ale teraz zastanawiam sie czy nie dodac do swojej hodowli rasowe castorexy i olbrzymy belgijskie zółte lub niebieskie   ;Djednak nadal nie moge sie zdecydowac :-\ i prosze o wypowiedz na temat tych ras. I co powinnam jeszcze wiedziec na temat tych ras. ;)
Hoduje Barany Francuskie oraz Zajęczaki jednak czas pokaże co dalej się rozwinie :)

Offline Julia Hodowczyni

• Wtajemniczony
  • *
  • Reputacja: 0
Odp: Co sądzicie o tych rasach?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Maj 2017, 15:17:19 »
Cześć :) Z tego, co słyszałam, to rasy duże (głównie belgi) są trudne w hodowli, nie mogę się za bardzo o nich wypowiadać, bo nie miałam. Planuję zakupić BOSZ (belgijski olbrzym szynszylowy) jak zrobię jakąś dużą klatkę. Castorexy też fajna rasa, mają fajne futerko i trzeba je częściej wyczesywać.Co do fb to nie mam zastrzeżeń, miałam parkę i bardzo fajnie się chowały. Ja bym zaryzykowała z belgami, a jakbym miała wybierać pomiędzy barwami to bym wybrała żółte, oczywiście castorexy też bym hodowała, jak i również fb (mi szczególnie się podobają niebieskie srokacze) ;) Pozdrawiam.
Hodowla Królików Rasowych 740-P:
-Wiedeński Niebieski
-Nowozelandzki Czerwony
Kontakt: hodowlakrolikow740p@o2.pl
Blog hodowlany: http://hodowlakrolikowrasowych740p.blogspot.com/

Offline Nika

• Bywalec
  • **
  • Reputacja: 10
Odp: Co sądzicie o tych rasach?
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Maj 2017, 17:02:17 »
No własnie dostałam wiadomość o tym że mogę już kupić parkę castorexów którą sobie zamówiłam.Ale niestety mam problem bo mam praktyki i wszystkie moje pieniądze bujdą na autobusy i nie bede mogła kupić tej parki. :(. I kobinuje co zrobić.
Hoduje Barany Francuskie oraz Zajęczaki jednak czas pokaże co dalej się rozwinie :)